Всі види меблів в одному магазині.

Наша адреса: м.Черкаси, вул. Сумгаїтська 17/2
(Навпроти супермаркету "Фуршет")

Початок роботи 10:00

Фабрика м'яких меблів "ZLATAMEBEL”

zlatamebel

Про компанію

Вже більше 15 років ми виробляємо для Вас м'які меблі, які відповідають європейському рівню якості та ергономіки.

фото 1Вже більше 15 років ми виробляємо для Вас м'які меблі, які відповідають європейському рівню якості та ергономіки.
Бренд «ZLATAMEBEL» - це м'які меблі для справжніх цінителів комфорту і бездоганної якості, перевіреної роками натхненної роботи професіоналів. "Італійський дизайн. Німецька якість". Саме ці чотири слова повною мірою озвучують концепцію бренду « ZLATAMEBEL ».

фото 2Ми не боїмося сміливих експериментів, як у вирішенні конструкторських задач, так і в області пошуку матеріалів, італійський дизайн продовжує йти новаторським шляхом, не перестаючи дивувати і захоплювати, але разом з тим, залишаючись впізнаваним, зрозумілим і зручним для життя, він просто повинен ПІДКОРЮВАТИ. "Перемагають кількістю, підкорюють якістю". Якісні м'які меблі складно виробляти, але - легко продавати, і ми, вибрали складний шлях. З педантичністю, властивої німцям, ми підбираємо матеріали, адже важливий кожен, навіть найменший елемент. Використання у виробництві твердих і хвойних порід деревини, березової фанери - дозволяє гарантувати високий рівень екологічної безпеки і відмінні експлуатаційні властивості.

фото 3Такі традиційні цінності, як зручність, комфорт, практичність поєднуються в італійському дизайні з бажанням і навіть потребою дивувати і радувати. Саме тому наші м'які меблі мають свій характер, якусь невловиму і тонку складову, більше схожу на душу. Це неможливо пояснити, це можна лише відчути. Доказом тому слова, які ми часто чуємо в наших салонах. "Я не можу сказати, чому цей диван мені сподобався, ось подобається і ВСЕ ! .... "
Ми принципово не використовуємо тисячі видів тканин, шкіри, замінників шкіри, вибираючи лише кращі зразки в ексклюзивні і робочі колекції, прекрасно розуміючи, що рівень якості, гідний наших покупців, можуть надати лише деякі виробники Італії, Німеччини, Бельгії, Великобританії, Туреччині ...

фото 4На всіх етапах виробництва, що мають свою специфіку і технологічні особливості, використовується новітнє німецьке обладнання, що дозволяє створювати бездоганну якість, в кожному сантиметрі майбутнього дивана і за цим постійно стежать фахівці найвищого рівня - відділу технічного контролю. Одна з найважливіших доданків нашого успіху - є ретельно підібрані кадри. Велика частина наших співробітників, які стояли біля витоків виробництва, працює на фабриці досі. Ми цінуємо майстерність наших фахівців, тому що саме їх професіоналізм дозволяє забезпечувати високу якість всієї продукції.

фото 5На всіх етапах виробництва, що мають свою специфіку і технологічні особливості, використовується новітнє німецьке обладнання, що дозволяє створювати бездоганну якість, в кожному сантиметрі майбутнього дивана і за цим постійно стежать фахівці найвищого рівня - відділу технічного контролю. Одна з найважливіших доданків нашого успіху - є ретельно підібрані кадри.

фото 6Велика частина наших співробітників, які стояли біля витоків виробництва, працює на фабриці досі. Ми цінуємо майстерність наших фахівців, тому що саме їх професіоналізм дозволяє забезпечувати високу якість всієї продукції.

Ми маємо висококласних фахівців:
* дизайнерів, які пройшли навчання в Італії, знають що таке - ексклюзивні італійські меблі;
* технологів, які щорічно підвищують свою кваліфікацію в Данії та Німеччини, саме вони втілюють у життя "німецьку якість" наших меблів, якими ми пишаємося;
* конструкторів, здатних втілити самі зухвалі фантазії;
* простих робітників, які мають золоті руки ...

ТОВ "Златамебель" - виробник м'яких меблів. За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи м'які меблі згідно ГОСТУ 19917-93, код за ДКПП 36.11.12 відповідає вимогам чинного законодавства України. У 2009 році підприємство пройшло державну перевірку якості і отримало сертифікат УкрСЕПРО. Гарантійний термін експлуатації м'яких меблів "Златамебель" - 18 місяців. Термін служби меблів - 10 років.

Склавши докупи сказане, з відповідальністю можна називати якість "ZLATAMEBEL" - "НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ".

Офіційний сайт www.zlatamebel.ck.ua
Тел.:+38 (063) 318 9000

фото 7 фото 8 фото 9 фото 10 фото 11 фото 12