Всі види меблів в одному магазині.

Наша адреса: м.Черкаси, вул. Сумгаїтська 17/2
(Навпроти супермаркету "Фуршет")

Початок роботи 10:00

Magniflex

Логотип

Більше 50 років минуло з того дня, коли Джуліано Мані організував у своєму рідному місті Прато (у районі м. Флоренції. Італія) майстерню з виробництва матраців. Це і було початком «Magniflex» – фірми, яка сьогодні має 30000 квадратних метрів виробничих площ і виробляє більше 10000 матраців у день. У сімдесятих роках компанія вийшла на новий індустріальний рівень і значно розширила ринки збуту.

Однак по-справжньому поворотний момент у історії «Magniflex» настав у наступному десятилітті, тоді фірма збільшила виробництво з 800 до 2000 матраців у день. Саме тоді фірма запатентувала і впровадила унікальний винахід – ортопедичний матрац з пружного матеріалу у вакуумному пакуванні: практичний, легко транспортується і дуже комфортний. В останні кілька років компанія збільшила капіталовкладення у розробку нових технологій і матеріалів. Наслідком цього стало застосування латексу, ультралатексу і матеріалу «memory», що значно підвищило комфортність і термін служби матраців «Magniflex». Щоб задовольнити постійно зростаючий попит на цю продукцію в Італії та інших країнах компанія «Magniflex» побудувала новий завод, який став не тільки найбільшим, але і технологічно найсучаснішим виробництвом матраців у Європі, де виготовляються вироби найвищої якості для сну і відпочинку.

За допомогою спільних зусиль нашого технічного персоналу, менеджерів і робітників фабрики, ми будемо продовжувати постачати на світовий ринок найкращі і безпечні вироби для сну.

Філософія відпочинку Magniflex

«Точно так само як хороша дієта живить тіло, відпочинок живить розум». Це і є філософія і мета, яку переслідують наші технологи, коли створюють товари для сну.

Ми активно проводимо дослідження в області сну і відпочинку, а також пишемо статті для деяких журналів з цієї теми.

Ми постійно вивчаємо нові методи і матеріали, і на основі цих досліджень створюємо постільні речі, які покращують загальний добробут, посилюючи зміцнюючу дію сну, як на тіло, так і на розум.

Етика Magniflex

Ми твердо віримо, що безпека для навколишнього середовища, для наших робітників і для наших клієнтів, а також захист природніх ресурсів землі має бути невід'ємною частиною у виробничому процесі. При виборі матеріалів, які піддаються жорстким тестам на якість з точки зору захисту навколишнього середовища, ми можемо внести свою частку на захист планети.

Magniflex у своїх дослідженнях і розвитку завжди націлений на турботу про благополуччя і комфорт споживача, а також навколишнє середовище. Ми завжди використовуємо при виготовленні матраців матеріали тільки найвищої якості; матеріали, які піддаються найсуворішим лабораторним дослідженням. Відповідно, ми гарантуємо, що кожен придбаний матрац Magniflex відповідає високим міжнародним стандартам якості і екологічним нормам.

Лабораторії Magniflex

ЛабораторіяСекретом розвитку компанії є продукція, розроблена у її дослідницьких лабораторіях. У компанії Magniflex, технічний персонал щодня працює над тестуванням матеріалів, щоб забезпечити міцність і якість наших виробів, а також над створенням продукції майбутнього, яка буде користуватися попитом через вміст у ній «натуральних» компонентів, і яка буде відповідати законам і нормам будь-якої місцевості. Як перша компанія з виробництва матраців, сертифікована Oeko-Tex (незалежною міжнародною дослідницькою лабораторією), ми гарантуємо відсутність алергічних речовин у наших матрацах і подушках, а також речовин, які можуть бути шкідливими для здоров'я людей та навколишнього середовища. Ми піддаємо санітарній обробці усі тканини, які використовуються у наших виробах, щоб запобігти поширенню бактерій, пилових кліщів і грибкових інфекцій.

Інші сертифікати були видані TUV, LGA, і UKAS, трьома лідируючими незалежними лабораторіями, які перевіряють якість як готових виробів, так і сировини.


Всесвітній патент

У 1986 продукція «Magniflex» почала широко розповсюджуватись у світі після того, як компанія отримала свій перший патент на технологію вакуумного пакування. Зменшивши розміри матраца на 90%, «Magniflex» вийшла на такі ринки, де оперували тільки місцеві виробники.

Отримавши матрац у вигляді згорнутого рулону, ви будете впевнені у тому, що купили чистий і гігієнічно упакований виріб.

Таким чином, зменшується вірогідність пошкодження стін або меблів, коли ви отримуєте товар. Просто потягніть за петельки, матрац розвернеться і відновить свій оригінальний об'єм протягом декількох годин.

Контакти

Тел.: +38 (097) 720 01 21
+38 (050) 842 48 41
+38 (093) 744 49 01
+38 (063) 780 99 55

Офіційний сайт www.magniflex.ck.ua - Офіційний представник Magniflex в місті Черкаси.

Вакуумне пакування

Пакування