Всі види меблів в одному магазині.

Наша адреса: м.Черкаси, вул. Сумгаїтська 17/2
(Навпроти супермаркету "Фуршет")

Початок роботи 10:00

Меблеві стінки „Forte”

АТ «Меблеві фабрики FORTE» (Польща)

- найбільший виробник і експортер меблів Польщі. Меблева компанія «Форте» була заснована в 1992 році в м. Острув Мазовецка (Польща) і зараз об'єднує 4 меблеві фабрики та 10 власних дистриб'юторських фірм в Польщі, Німеччині, Швейцарії, Англії, Іспанії та інших країнах Європи.

Меблі «Форте» купують жителі більш ніж 30 країн. Меблі «Форте» відрізняє широкий діапазон колекцій, різноманітних за дизайном і цінового рівня. Широкий вибір елементів меблі «Форте» і забарвлень надає клієнтові можливість створювати індивідуальну обстановку житлових приміщень.

Меблі «Форте» відповідають західноєвропейським вимогам, якість меблів підтверджено Сертифікатом ISO 9001. Процеси проектування, виробництва, продажу виробів на підприємствах групи «Форте» реалізовані згідно постійно удосконаленим процедурам Системи Управління Якістю. Меблі «Форте» пропонують різні колекції корпусних меблів, що відрізняються за дизайном і рівню цін.

Меблі «Форте» виробляє системи, тобто меблеві програми, що складаються з великої кількості елементів. Великий вибір елементів і забарвлень меблів «Форте» дає можливість Вам самому створювати обстановку спальні, вітальні, передпокою або дитячої кімнати.

Виробам АТ Меблеві Фабрики «ФОРТЕ» і самій фірмі за час діяльності були присвоєні численні нагороди і премії. Меблі «ФОРТЕ» нагороджена знаком Хороший Дизайн Інституту Виробничого Дизайну, Золотими медалями Міжнародної виставки в Познані, Європейською медаллю. Меблевим системам REJTAN і ARAMIS присуджена нагорода Золотий рубанок Групою Польських Продавців Меблів. Також «ФОРТЕ» отримало Золоту Статуетку Лідера Польського Бізнесу, присуджену організацією Business Centre Club за прекрасні економічні результати, участь у розвитку країни і дотримання етики бізнесу. «ФОРТЕ» є переможцем Першого, Другого, Третього, Четвертого, П'ятого, Шостого і Сьомого Діамантів до золотої статуетки за досягнення високих фінансових результатів.

Офіційний сайт www.forte.ck.ua


фото 1 фото 2 фото 3 фото 4 фото 5 фото 6 фото 7 фото 8 фото 9