Всі види меблів в одному магазині.

Наша адреса: м.Черкаси, вул. Сумгаїтська 17/2
(Навпроти супермаркету "Фуршет")

Початок роботи 10:00Новий меблевий магазин відкрили в Черкасах. Торговельний центр поєднує в собі унікальну архітектурну композицію та меблевий дизайн і має назву «Комфорт Плаза». Меблевий магазин вміщує чималий асортимент товарів - починаючи від кухонних стільців і завершуючи складними меблевими композиціями для вітальні. «Комфорт Плаза» розташований у зручному місці, на жвавій магістралі – вулиці Сумгаїтській, напроти «Фуршету». Журналісти побували в торговельному центрі в день відкриття.

Кілька років тому в Черкасах був єдиний меблевий магазин. Тому придбання меблів було неабиякою проблемою. Сьогодні в обласному центрі чимало меблевих салонів. Утім, знайти весь меблевий ряд на одній площі - теж завдання не з легких. З відкриттям торгового центру «Комфорт Плаза» ситуація значно змінилася.

Микола Упир, головний архітектор м. Черкаси: «Ми сьогодні отримали об’єкт світлий, просторий, у зручному місці на жвавій магістралі загальноміського значення. Комфорт у магазині переходить у комфорт родини».
11 грудня урочисто й офіційно в торговельному центрі «Комфорт Плаза» перерізали стрічку та відкрили магазин.

Власник Віталій Басараб про цей день мріяв 3 роки. Віталій Басараб, власник ТЦ «Комфорт Плаза»: «Об’їхавши все місто, не знайшов місця, де були б сконцентровані всі види меблів в одному магазині, де можна було б придбати все в одному місці».

На 2800 квадратних метрах розташувались вироби фірм із Черкас, Києва, Харкова та Дніпропетровська. До послуг споживачів великий асортимент меблів для кухні, спальні, вітальні та дитячої кімнати. На двох поверхах «Комфорт Плази» представлені сучасні корпусні меблі різноманітного функціонального призначення та габаритних розмірів. Кожен виріб має декілька варіантів виконання. М’які та зручні дивани, ліжка та крісла приємно здивують навіть найвибагливішого покупця.